Facebook

Twitter

10:00 - 17:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

+1-416-225-2005

تماس برای مشاوره رایگان

جستجو
فهرست

شرکت خدمات مهاجرتی و سرمایه گذاری پارادایز

توسط آقای مهدی مهدی زاده و خانم لیلا فروهر در استان انتاریو در کانادا به ثبت رسیده است. تمام تلاش این شرکاء این است که شرکت آنها بتواند نیازهای شما را تامین کند و پاسخگوی تمام سوالات شما باشد.
این شرکت ، یک شرکت خدماتی مشاوره ای بین المللی محسوب می شود که در زمینه های مهاجرت ، و مساعدت برای مهاجرت به کانادا و نیز در زمینه های خدمات مشاوره ای و تجاری برای موکلان در سرتاسر جهان خدمات تخصصی ارائه می دهد.
آقای مهدی زاده و خانم فروهر مدرک لیسانس داشته و هر دو دارای گواهینامه مشاوره با درجه عالی از کانادا میباشند. همچنین خانم لیلا فروهر دارای مجوز رسمی از شورای نظارت بر مشاورین مهاجرت کانادا (ICCRC) به شماره R410743 و نیز مشاور ثبت شده و دارای مجوز از استان کبک به شماره ۱۱۳۹۶ می باشند.
این شرکت با هدف کمک به افراد و خانواده هایی که تمایل به مهاجرت و سکونت در کانادا را دارند تشکیل گردیده است هدف ما این است که آنچه شما در جستجوی آن هستید را در اختیار شما قرار دهیم و به شما کمک کنم تا با حد اقل تلاش و صرف کمترین زمان به آنجایی که میخواهید مهاجرت نمایید. دفتر ما در زمینه های مختلفی از جمله تهیه دعوت نامه ها و کامل کردن تقاضا نامه ها از طرف شما و در بسیاری از موارد دیگر آماده کمک رسانی می باشد.