کانادا، سرزمین فرصتها

کانادا کشوری است که در بخش اعظم آمریکای شمالی گسترده شده است.از طرف شرق به اقیانوس اطلس ، از طرف شمال به اقیانوس منجمد شمالی و  از طرف غرب به اقیانوس آرام میرسد. کانادا مکانی مناسب  با داشتن سرزمینی گسترده و پهناور شامل  10 استان و 3 قلمرو برای افرادی که میخواهند با خیالی آسوده و در آرامش زندگی جدیدی را آغاز کنند. اما تنوع جغرافیایی و آب و هوایی تنها چیزهایی نیست که کانادا برای عرضه دارد.

در طول سالیان گذشته کانادا به کشوری چند فرهنگه تبدیل شده است و افرادی از سرتاسر جهان را در خود جای داده است.افرادی که برای خود خانه ساخته اند  ودر محیط جدید خود به راحتی و به لطف فرصتهای فراوان موجود برای روابط اجتماعی ،خانوادگی ، سرمایه گذاری ، اشتغال و غیره در این کشور استقرار یافته اند.

کانادا یکی از ثروتمند ترین ملتهای جهان را دارد و اساس اقتصادی ان کشور بر صنعت خدمات قرار دارد.

 

علاوه بر فراهم آوردن شرایط زندگی ممتاز برای مردم ، کانادا همچنین یک صادر کننده مهم درجهان محسوب می شود و صنایع نفت و چوب (قطع درختان جنگلی) مهمترین بخش های  آن محسوب میشوند.کانادا همچنین صادر کننده انرژی به صورتهای گاز طبیعی ، نفت و برق آبی (هیدرو الکتریسیته) می باشد.

 

کلان شهرهای کانادا از نظر جمعیتی تورنتو ، مونترال و ونکوور می باشند . کانادا محیطی چند فرهنگی را ارائه میکند وا ین امکان را فراهم می آورد که افراد در حالیکه در یک محیط فرهنگی جدید و هیجان انگیز قرار دارند بتوانند زندگی خود را به سبک مورد دلخواه ادامه دهند.

 

زیبای کانادا بسیار چشم انداز و کلمات قادر به توصیف آن نیستند.